; Dzień Otwarty - Klinika Medyczna MedisPoint Kraków - Fizjoterapia, Podologia, Dietetyka, Masaże
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

 

Zapraszamy w środę 26.02.2020 r. na Dzień Otwarty do naszego Centrum Medycznego MedisPoint. W ramach akcji będą Państwo mogli bezpłatnie skonsultować z naszymi fizjoterapeutami odczuwane dolegliwości  oraz zdobyć cenne informacje na temat zdrowego stylu życia.

Szczególnie do udziału w akcji zachęcamy osoby wyczynowo lub aktywnie uprawiające sport, seniorów oraz osoby, które długo zachowują pozycje siedzącą (pracownicy biurowi, młodzież, kierowcy samochodowi). 

Pamiętajmy, że gdy odczuwamy ból to jest to sygnał wysyłany od naszego organizmu, że dzieje się w nim coś niedobrego. Wiele osób unika jednak wizyty u lekarza lub specjalisty, tłumacząc się brakiem środków oraz czasu.

To właśnie dla nich, dla Państwa zorganizowaliśmy Dzień Otwarty podczas którego można będzie porozmawiać i poradzić się naszych fizjoterapeutów. A jeśli zajdzie taka potrzeba to również skorzystać z zabiegu fizykoterapeutycznego. Chętnych zapraszamy w godzinach od 8:00 do 21:00 do naszych gabinetów przy Mehoffera 10 w Krakowie. 

Na wizytę należy się wcześniej zarejestrować. Nie czekaj i zrób to już dziś.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu +48 693-917-921 oraz mailowo biuro@medispoint.pl lub kontaktując się z nami wysyłając wiadomość prywatną.

 

Zapraszamy