fbpx
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

dietetyk kraków

Indywidualny Plan Żywieniowy

Wizyta w celu ułożenia planu żywieniowego przebiega podobnie do konsultacji. Pacjent proszony jest o przygotowanie aktualnych badań laboratoryjnych w celu określenia aktualnego stanu zdrowia i ewentualnych niedoborów. Następnie przeprowadzony zostaje wywiad medyczny zawierający podstawowe dane, a także m.in. informacje na temat przebytych chorób, zażywanych leków, ewentualnych alergii oraz nietolerancji pokarmowych. Ostatni etap to pomiary składu oraz masy ciała za pomocą bioimpedancji, a także pobranie wymiarów talii i bioder. Pozwoli to na ocenę aktualnych danych oraz możliwość kontroli postępów na wizytach kontrolnych.
Dzięki tak dokładnie przeprowadzonej analizie dietetyk jest w stanie przygotować całkowicie indywidualny plan żywieniowy będący dopasowany nie tylko do stanu zdrowia pacjenta ale także upodobań co do konkretnych produktów oraz posiłków.

Po przygotowaniu indywidualnej diety Pacjent otrzymuje wersję wydrukowaną oraz elektroniczną wysyłaną mailowo wraz z podsumowaniem wizyty.

Przygotowana dieta zawiera pełen jadłospis wraz z konkretną listą produktów oraz sposobem przygotowania. Plan żywieniowy dostosowany jest do konkretnych potrzeb i preferencji (alergie, nietolerancje, produkty lubiane oraz nie lubiane). Pacjent ma także wgląd do zapotrzebowania kalorycznego oraz makroskładników.

Dodatkowo dieta oraz ewentualne zmiany będą dla Pacjenta widoczne w specjalnej aplikacji na telefon lub tablet.


Umów się na wizytę.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921

lub umów się przez: Znanego Lekarza