; Konsultacja Dietetyczna Online - Doświadczony Dietetyk - MedisPoint
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Konsultacja dietetyczna online

Konsultacja Dietetyczna Online – zadbaj o zdrową dietę nie wychodząc z domu

Konsultacja online wygląda bardzo podobnie do tej osobiście w gabinecie. Umówić można się zarówno telefonicznie, jak i za pomocą Internetu. W celu usprawnienia konsultacji dietetyk poprosi o wypełnienie kwestionariusza z podstawowymi danymi pacjenta jak: płeć, wiek, masa ciała, przebyte choroby, stan aktywności fizycznej.

Ponadto wraz z kwestionariuszem pacjent może przesłać wykaz aktualnych badań laboratoryjnych, jeżeli takie posiada. Wstępne zapoznanie się z wynikami ułatwi przebieg konsultacji, do której dietetyk będzie mógł podejść bardziej indywidualnie.

Konsultacja online odbywa się za pomocą komunikatora internetowego lub telefonu, a sposób kontaktu wybierany jest przez pacjenta. Po zakończonej rozmowie dietetyk prześle podsumowanie, a pacjent będzie miał możliwość kontaktu mailowego w celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności. Przed konsultacją warto zadbać o spokojne i komfortowe otoczenie, a także spisać wszelkie pytania, aby nie umknęły podczas rozmowy. Dzięki przeprowadzeniu dokładnego wywiadu dietetyk może wykonać indywidualny plan żywieniowy podobnie jak podczas wizyty w gabinecie.

Zalety konsultacji online:

  • Pomoc żywieniowa oraz zastrzyk motywacji bez konieczności wychodzenia z domu,
  • Oszczędność czasu,
  • Możliwość skorzystania z usługi z dowolnego miejsca,
  • Łatwiejszy dostęp do porad dietetycznych.

Dietetyk – Twój osobisty doradca

Dietetyk jest specjalistą od żywienia:

  • Odbył szkolenie na temat funkcjonowania i potrzeb organizmu oraz różnych schorzeń i niedoborów, które mogą zaburzać samopoczucie ludzkiego organizmu;
  • Studiował skład i wartość odżywczą żywności, a także uczestniczył w praktycznych kursach przygotowywania zbilansowanych posiłków.

Dietetyk zna specyficzne potrzeby ludzkiego organizmu, niezależnie od tego, czy jesteś:

  • Zdrowy lub chory,
  • Młody albo w podeszłym wieku,
  • Aktywny fizycznie, zawodowo lub sportowo,
  • W określonym stanie fizjologicznym (ciąża, karmienie piersią).

Dietetyk pomoże opracować spersonalizowany plan żywieniowy, który w jak największym stopniu szanuje Twoje upodobania. Na podstawie aktualnych danych naukowych dopasowuje dietę do aktywności zawodowej i prywatnej.

 

Sprawdź nasz cennik i umów się na spotkanie online.

Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921