fbpx
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Konsultacja dietetyczna online

Konsultacja Dietetyczna Online

Konsultacja online wygląda bardzo podobnie do tej osobistej w gabinecie. Umówić można się zarówno telefonicznie jak i poprzez Internet. W celu usprawnienia konsultacji dietetyk poprosi o wypełnienie kwestionariusza z podstawowymi danymi pacjenta jak: płeć, wiek, masa ciała, przebyte choroby, stan aktywności fizycznej.
Ponadto jeśli pacjent posiada to wraz z kwestionariuszem poproszony zostanie o przesłanie aktualnych badań laboratoryjnych. Wstępne zapoznanie się z informacjami pacjenta ułatwi przebieg konsultacji, do których dietetyk będzie mógł podejść bardziej indywidualnie.

Konsultacja online odbywa się za pomocą komunikatora internetowego lub telefonu, sposób kontaktu wybierany jest przez pacjenta.

Po zakończonej konsultacji dietetyk prześle podsumowanie, a pacjent będzie miał możliwość kontaktu mailowego w celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności.
Przed konsultacją warto zadbać o spokojne i komfortowe otoczenie, a także spisać wszystkie pytania aby nie umknęły podczas rozmowy.

Zalety konsultacji online:
- Pomoc żywieniowa oraz motywacja bez konieczności wychodzenia z domu,
- Oszczędność czasu,
- Możliwość skorzystania z usługi z dowolnego miejsca,
- Dzięki przeprowadzeniu dokładnego wywiadu dietetyk może wykonać indywidualny plan żywieniowy, podobnie jak podczas wizyty w gabinecie.


Umów się na wizytę.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921

lub umów się przez: Znanego Lekarza