; Plan Treningowy Dla Sportowców - Trener Personalny - Kraków
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

dietetyk kraków

Plan treningowy dla sportowców – maksymalizacja efektów treningowych

Oferujemy zindywidualizowany program treningowy na podstawie uprawianej dyscypliny sportu. Periodyzacja planu dobierana jest pod aktualną kondycję oraz wyniki zawodnika, a także okres startowy. Możliwe jest wykonanie testów funkcjonalnych, pomocnych w ułożeniu planu i skupieniu się na konkretnych punktach wymagających poprawy.

Profesjonalna analiza pod danego zawodnika

Każdy sportowiec jest inny – ma mocne i słabe strony. Niezależnie od tego, czy trenuje sam, czy z trenerem osobistym, ważne jest, aby przeanalizować obszary, w których chce robić postępy.

Indywidualnie przygotowany program szkoleniowy jest bardziej efektywny i spełnia potrzeby danego zawodnika. Prawidłowe zaplanowanie poszczególnych ćwiczeń jest być może najważniejszym czynnikiem długoterminowej i stałej poprawy wyników sportowych oraz możliwości oceny zakresu adaptacji.

Jeśli zawodnik potrzebuje wytrzymałości, siły, mobilności lub chce zwiększyć inne atrybuty, musi wprowadzić zestaw ćwiczeń, które będą zgodne z kierunkiem, w jakim dąży. Celem jest zostać pełnoprawnym sportowcem i ostatecznie wziąć udział zawodach, w związku z tym należy pracować nad każdym sektorem, aby nie posiadać żadnych słabych stron. Trener personalny pomaga dopasować trening do warunków zawodnika i dobrać takie ćwiczenia, które urozmaicają pracę i wzmagają wyniki sportowe.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do:

  • Zawodników sportów indywidualnych oraz zespołowych,
  • Sportowców, którzy chcą skupić się na poprawie słabych punktów (siła, moc, szybkość, wytrzymałość),
  • Sportowców potrzebujących długofalowej opieki treningowej w przygotowaniach do startu w zawodach.

Nasze usługi kierujemy także do zawodników wracających do sportu po kontuzji. W takim przypadku dokonywane są dodatkowe konsultacje oraz testy z fizjoterapeutą. Dokładna ocena dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o tym, jak należy ćwiczyć, aby nie doznać ponownego urazu. Nasz zespół w swoich planach leczenia zawsze uwzględnia analizę biomechaniczną całego łańcucha anatomicznego i proponuje najlepszy sposób technicznego wykonania ruchów. Dzięki temu trening nawet na poziomie mistrzowskim można wykonywać bezpiecznie i bez zbędnego stresu.

 

Sprawdź nasz cennik i umów się na wizytę.

Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921