; Rehabilitacja Kraków - Wykwalifikowani Fizjoterapeuci - Klinika MedisPoint
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Rehabilitacja

Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja jest często traktowana jako trening regeneracji funkcjonalnej, ale ma znacznie szersze znaczenie. Jej zadaniem jest nie tylko przywrócenie funkcji motorycznych ciała, ale i odzyskanie zdolności do wszystkich działań niezbędnych w codziennym życiu.

Właściwe zastosowanie terapii przy tak złożonych urazach, jak uszkodzenie stawu kolanowego, barkowego czy kręgosłupa przynosi pacjentom ulgę i wspomaga pracę ich aparatu ruchowego.

Jaki jest cel zabiegu?

Celem jest jak najszybsze uzyskanie autonomii. Terapeuta dostosuje swoje leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Będzie towarzyszył pacjentowi, aby przywrócić do zdrowia uszkodzony obszar i uniknąć komplikacji.

W zależności od charakteru zmian, złamań, zwichnięć, skręceń lub innych dolegliwości fizjoterapeuta zaproponuje dostosowane leczenie, które będzie uwzględniało gojenie rany i cele rekonwalescencji.

Komu potrzebna jest pomoc rehabilitanta?

Ćwiczenia rehabilitacyjne w MedisPoint pomaga osobom niepełnosprawnym w jak największym stopniu odzyskać swoje pierwotne życie społeczne. W tym celu przeprowadzamy różne formy treningu funkcjonalnego, aby złagodzić samą niepełnosprawność. Co ważniejsze, pomóc pacjentom aktywnie wykorzystywać ciało w ich codziennym życiu. Naszym celem stworzenie społeczeństwa, w którym ludzie mogą żyć ze spokojem ducha, nawet jeśli są niesprawni fizycznie.

Ponadto, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na opiekę środowiskową osób w podeszłym wieku, nasz zespół oferuje porady w zakresie poprawy warunków mieszkaniowych i pozostaje stałym w kontakcie z pacjentami.

Nasi rehabilitanci.

W MedisPoint rehabilitanci ściśle współpracują z innymi specjalistami z zakresu fizjoterapii, protetyki, medycyny sportowej. Rehabilitacyjna opieka medyczna to zespołowa praca wielu profesjonalistów. W naszym Centrum wszyscy pracownicy odbywają regularne szkolenia i warsztaty doszkalające. Wspólnie dzielimy pasje do ciągłego wzmacniania zdrowa pacjentów, skutecznie realizując ich cele zdrowotne. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby przywrócić podopiecznym pierwotne funkcje ruchowe.

Podsumowując rehabilitacja to nie tylko ćwiczenia, ale wiele innych technik i możliwości, które mają za zadanie w jak najkrótszym czasie przywrócić pełny komfort życia.

 

Rehabilitacja Kraków - Nowoczesna Klinika

Sprawdź nasz cennik i umów się na ćwiczenia.

Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921