fbpx
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

preparaty do rekonstrukcji paznokcia

Rekonstrukcja Paznokcia

Paznokcie naszych stóp często narażone są na różnego rodzaju urazy, przeciążenia czy infekcje, w wyniku czego mogą zostać osłabione, a co za tym idzie łatwo poddają się urazom.
Paznokcie pourazowe, nadłamane, czy rozdwajające się można zabezpieczyć specjalistycznym żelem podologicznym służącym do rekonstrukcji płytki paznokcia. U osób, u których wzrost płytki z jakichś przyczyn został zahamowany również poleca się taką rekonstrukcję. Zabieg polega na dokładnym oczyszczeniu paznokcia, odtłuszczeniu płytki i odbudowie ubytków przy pomocy żelu.
Tak odbudowana płytka zabezpiecza aparat paznokciowy przed kolejnymi urazami, a dzięki obecności cząsteczek srebra w preparacie zabezpiecza również przed infekcjami.
Oczywiście taką rekonstrukcję należy kontrolować, gdyż jest to jedynie substytut naturalnego paznokcia i nie utrzymuje się ona wiecznie.

Należy mieć również na uwadze, że paznokcie z infekcją grzybiczą czy też bakteryjną należy w pierwszej kolejności wyleczyć, a dopiero później rekonstruować.


Zapraszamy na zabieg.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921

lub umów się przez: Znanego Lekarza