; Fizjoterapia Kraków - Doświadczeni Fizjoterapeuci - Atrakcyjne Ceny Usług
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Fizjoterapia
Fizjoterapia

Fizjoterapia Kraków

Fizjoterapia - Przywracamy maksymalne zdolności ruchowe i funkcjonalne człowieka

W naszym Centrum wyposażonym w nowoczesny sprzęt medyczny świadczymy wysokiej jakości usługi rehabilitacyjne. Leczymy różnego rodzaju problemy i schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego. Ponadto przynosimy ulgę w bólu oraz wspieramy i wzmacniamy kondycję fizyczną pacjentów.

Bezpośrednim celem fizjoterapii jest przywrócenie funkcji motorycznych. W związku z tym nasze zadanie opiera się na poprawie wykonywanych funkcji ruchowych pacjentów, a ostatecznie polepszeniu ich ogólnej jakości życia. Jeśli z powodu takiego jak choroba, kontuzja lub podeszły wiek, pacjent nie jest w stanie wstać, usiąść, chodzić itp. powoduje to niedogodności. To naturalne, że każdy z nas chce generować te ruchy bez żadnej pomocy. Poprawa w wykonywaniu codziennych czynności jest bez wątpienia ważnym czynnikiem ogólnego polepszenia życia.

W MedisPoint pomagamy pacjentom odzyskać zdrowie

Techniki, jakimi posługujemy się w pracy, sprawdzają się znakomicie w tym zadaniu. Jesteśmy w pełni świadomi, że zdrowe ciało to szczęśliwe życie.

Fizjoterapia przeznaczona jest głównie dla osób z zaburzeniami funkcji motorycznych, bez znaczenia, co je powoduje. Dotyczy to nie tylko chorób i urazów, ale także osób w podeszłym wieku oraz pacjentów, którzy stracili siły fizyczne w wyniku operacji.

W MedisPoint korzystamy z naszej wiedzy w zakresie ćwiczeń i ruchu. Ponadto zapewniamy konsultacje w obrębie stosowania sprzętu rehabilitacyjnego i wdrażamy podopiecznych we wszelkie zawiłości w jego użytkowaniu.

Dzięki szczegółowej diagnostyce jesteśmy w stanie szybko i trafnie ocenić stan zdrowia każdego pacjenta oraz dopasować indywidualną formę terapii.

Nasi specjaliści fizjoterapeuci w swojej pracy wykorzystują wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach. Posługując się sprawdzonymi, jak i nowoczesnymi metodami terapii m.in. metodą McKenzie, PNF skutecznie wpływają na pozytywne samopoczucie pacjentów.

W naszej ofercie fizjoterapii znajdą Państwo wyróżniającą nas na rynku usługę rehabilitacji stomatologicznej. Metoda przede wszystkim polega na normalizacji napięć oraz przywracaniu ruchu w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Zabieg wpływa m.in. na zmniejszenie dolegliwości bólowych w okolicach twarzy.

 

Fizjoterapia Kraków - Nowoczesna Klinika

Sprawdź nasz cennik i umów się na zabieg.

Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921

 

Przeczytaj więcej:
Najczęstsze dysfunkcje stawu barkowego