; Masaże Kraków - Doświadczeni Masażyści - Masaż Medyczny
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Masaże

Masaże

Masaże Kraków

Masaż – Najlepszy sposób na relaks i odnowę biologiczną

W Centrum MedisPoint poza rehabilitacją zajmujemy się także inną formą pracy z ciałem – masażem. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. masaż klasyczny, limfatyczny, sportowy czy relaksacyjny. Masaż jest szczególnie polecany dla sportowców, osób utrzymujących długotrwale pozycję siedzącą, pracujących przy komputerze lub prowadzących pojazdy.

Masaż klasyczny

Podstawowym i najsłynniejszym masażem jest masaż klasyczny, będący podstawą wielu zabiegów. Odbywa się poprzez wcieranie, ugniatanie, uderzanie i wibrowanie, a także inne techniki, które mogą obejmować użycie balsamu lub olejku. Wskazany jest przy problemach z krążeniem krwi, bólach głowy i migrenach oraz chorobach przewlekłych, takich jak zapalenie stawów czy zapalenie ścięgien. Oprócz tego często używany do naprawy urazów lub problemów pooperacyjnych.

Masaż limfatyczny

Technika masażu limfatycznego jest specyficzna – podąża za przebiegiem limfy i naśladuje ruch naczyń limfatycznych w celu zwiększenia przepływu płynów. Masaż wykonywany jest na całym ciele przez przeszkolonych terapeutów. Nie powoduje siniaków i pozostawia uczucie głębokiego relaksu. Do korzystnych działań tej techniki należą dobra detoksykacja organizmu, wzmocnienie układu odpornościowego, poprawa metabolizmu, uwolnienie zatrzymanych płynów, lepsze funkcjonowanie jelit, redukcja cellulitu i worków pod oczami.

Masaż sportowy

Masaż sportowy ma na celu wspomaganie sportowców i jest połączeniem kilku technik masażu. Skupiają się na obszarach związanych stricte ze sportem. Koncentruje się na mięśniach, które pracują powtarzalnym ruchem i ulegają przemęczeniu. Masaż pomaga przygotować organizm do maksymalnej wydajności oraz zapobiega i leczy kontuzje.

Masaż relaksacyjny

Korzystnych właściwości masażu relaksacyjnego na ludzki organizm jest wiele. Ta szczególna technika zaspokaja nie tylko potrzeby fizyczne, ale także psychologiczne. Pielęgnacja i dotyk narzucony przez relaksującą technikę masażu przyczynia się do usunięcia stresu i ogólnego odprężenia ciała. Po intensywnych ćwiczeniach lub trudnościach życia codziennego masaż relaksacyjny jest w stanie usunąć zmęczenie i zapewnić organizmowi całkowity relaks.

Warto skorzystać z masażu nie tylko, kiedy czujemy taką konieczność, ale także profilaktycznie. W ten sposób możemy zabezpieczyć się przed pojawieniem się kontuzji lub innych nieprawidłowości wynikających z naszego trybu życia.

 

Masaże Kraków - Nowoczesna Klinika

Sprawdź nasz cennik i umów się na zabieg.

Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921