; Zabiegi Specjalistyczne Fizykoterapia - Nowoczesny sprzęt do zabiegów
Odwiedź nas
ul. Mehoffera 10, Kraków
Godziny otwarcia
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

zabieg epte

zabieg falą uderzeniową

zabieg laseroterapii punktowej

Zabiegi Specjalistyczne

Zabiegi specjalistyczne – skuteczna pomoc w fizjoterapii

Wspomaganie powrotu do zdrowia i odzyskanie podstawowych funkcji fizycznych, takich jak chodzenie, siedzenie i stanie jest dla pacjentów niezwykle ważne. Skomponowanie odpowiedniego dla danego pacjenta planu rehabilitacji oraz terapii ruchowej i fizjoterapii to jedno z naszych głównych zadań. Wykorzystując przede wszystkim specjalistyczne techniki i narzędzia, dążymy do skutecznego wydobycia i przywrócenia sprawności fizycznej naszych podopiecznych. Leczenie obejmuje przypadki neurologiczne, ortopedyczne, neurochirurgiczne a także schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, oddechowego i sercowo-naczyniowego.

Dodatkowo sprzęt, jakim posługujemy się, zawiera wszystkie niezbędne środki do specjalistycznego i spersonalizowanego realizowania protokołów i programów leczenia.

Nasz personel pomaga m.in. w leczeniu takich przypadłości jak:

  • Zapalenie i bolesność stawów,
  • Owrzodzenia i rany skóry,
  • Zmniejszanie bólu, leczenie obrzęków, przywracanie zakresu ruchu stawów i ukrwienia tkanek,
  • Przewlekłe schorzenia mięśni i ścięgien (zapalenie nadkłykcia, zapalenie ścięgna Achillesa, punkty spustowe, zapalenie rozcięgna podeszwowego itp.),
  • Wszelkie komplikacje pozabiegowe,
  • Ból kręgosłupa,
  • Zespół bolesnego barku.

Nasz personel jest przeszkolony w zakresie specjalistycznych technik leczniczych oraz dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostyczno-terapeutycznym zdolnym do reagowania na różne układy mięśniowo-szkieletowe i choroby neurologiczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi fizykoterapii takie jak:

Dzięki powyższym zabiegom nasi specjaliści skutecznie pomagają pacjentom z niepełnosprawnością ruchową lub niedogodnościami spowodowanymi chorobą, lub wypadkami, a także osobom, których sprawność fizyczna uległa pogorszeniu z powodu starzenia. Pod kierunkiem naszych terapeutów pomożemy Ci odzyskać wydajność fizyczną i możliwość spokojnego życia bez bólu.

Podsumowując, nasi specjaliści rozwiązują nie tylko aktualne problemy pacjentów, ale także usuwają czynniki, które doprowadziły do powstania tych niedogodności. Elementy takie jak niewłaściwa postawa, brak równowagi mięśniowej, złe warunki pracy i inne niewłaściwe nawyki można skorygować dzięki radom i wskazówkom uzyskanym od terapeuty. Rezultatem, a co najważniejsze jest zminimalizowanie prawdopodobieństwa, że ta sama kontuzja ponownie się wydarzy.

 

Sprawdź nasz cennik i umów się na zabieg.

Rejestracja telefoniczna w godzinach 8:00-16:00,
od poniedziałku do piątku.

Zadzwoń: +48 693-917-921